Bu İlan Pasiftir

Jvc dla-x7 - referans serisi 3d projeksiyon

11111100 TL 25,000TL
Ürün ID:
43585
İlan Tarihi:
2/22/2023

Kategori:

TV, Projektör

Durum:
4/5
Marka:
Jvc
Model:
X7
Beğeni:
0
Görüntüleme:
721
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

JVC DLA-X7 - Referans Serisi 3D Projeksiyon


Cihaz'ın ilk sahibiyim. 2013 senesinde Almanya dan cihazın yanında verilmeyen ve opsiyonel olarak satılan PK-EMP1 3D Alıcısı ve 2 adet 3D aktif gözlük PK-AG1BP (400 euro ) ile birlikte toplam 4.500 euro ya alınmıştır. Projeksiyonun liste fiyatı satıldığı dönem için 7.500 Eurodur. Cihaz 2012 senesinde bir fuar organizasyonunda demo için sıfır olarak kullanılmış ve sonrasında tarafımdan satın alınmıştır. Cihazın lambası fabrikasyon ilk lambasıdır. Hiç lamba değişimi yapılmamış olup toplam kullanım süresi 302 saattir. Projeksiyonun lamba ömrü 3.000 saat olduğundan lamba masrafı da yoktur.

Sadece evde salon ortamında ve toz bulunmayan bir ortamda kullanılmıştır. Görüldüğü üzere çok az kullanılmış olup sıfır kondisyonda dır. Cihazın en büyük ekstrası ise yukarı da bahsettiğim gibi cihaz fuar için demo edildiğinden ( Toplam demo süresi 26 saat) Avrupa'nın önde gelen videophile lerinden biri olan Raphael Vogt tarafından özel olarak çok detaylı kalibrasyon yapılmıştır.

Yapılan kalibrasyona ilişkin tüm doküman ve evraklar cihazla birlikte alıcıya teslim edilecektir. Hali hazırda Raphael Vogt tarafından yapılan 3 farklı kalibrasyon ayarı projeksiyonda kayıtlı durumdadır. Raphael Vogt hakkında nette detaylı araştırma yaparsanız kendisinin kalibrasyon işinde duayen olduğunu göreceksiniz. Zira kendisi Lowbeats, Stereoplay, STEREO, i-Fidelity gibi Avrupa'nın önde gelen inceleme dergileri ve sitelerin de hali hazırda editörlük yapmaktadır. Projeksiyonlarda kalibrasyonun ne kadar önemli olduğunu bu hobiyle ilgili olanlar zaten biliyordur.


Resimler kendi çektiğim resimlerdir. Ancak telefonla çektiğim için haliyle çözünürlük kötü çıkmıştır.

Acelem yok asla değerinden aşağı bir rakama satılmayacaktır. Kendi sınıfında emsalsiz bir cihazdır. Pazarlık kesinlikle düşünmüyorum.

Kutusu ve tüm kutu içeriği eksiksiz mevcuttur.


Mein Name ist Raphael Vogt und ich versuche das Thema Heimkino ganzheitlich in Angriff zu nehmen. Leider zeigen die wenigsten Anlagen, was Sie eigentlich zu leisten vermögen. Dabei fehlt in den meisten Fällen - egal ob Sie nun Vertrieb, Händler oder Anwender sind - zur Perfektion nur der letzte konsequente Schritt im Umgang mit der Technik, um die Anlage "auf den Punkt" zu bringen!

Mit gut 20 jähriger Erfahrung im Umgang mit Surroundton und Kinobild hole ich das Letzte aus Ihrer Anlage und stehe gerne mit meinem Know-How für Workshops und Veranstaltungen zur Verfügung.

Endanwendern stelle ich meine praktischen Fähigkeiten zur Verfügung und "kitzele" die maximale Wiedergabequalität aus der jeweiligen Anlage heraus.Nähere Informationen finden Sie in den weitergehenden Menüpunkten und den nachstehenden News.
Freundliche Grüsse,
            
        
    
        
                    
Ihr Raphael Vogt Portrait


Seit August 2015 bin ich Mitinhaber und Geschäftsführer der Lowbeats Verlag GmbH. Unser Magazin rund um den Genuß von Musik und Film gibt es rein online unter . Suchen Sie also künftig verstärkt dort nach Artikeln von mir in Sachen Heimkino. Das ganze LowBeats-Team wünscht angenehme Lektüre.
Neue Datenschutz-Verordnung
Diese Webseite ist in reinem HTML, quasi zu Fuß, erstellt. Eine Aktive Datenverarbeitung, Cookies oder sonstige Speicherung von Daten findet nicht statt.

!!! Neue Messgeräte !!!
Jet Spectraval 1501 Klein K10A
Im Gerätepark finden sich nun ein Highend-Spektrometer des deutschen Herstellers Jeti Spectraval 1501. Seine spektrale Auflösung ist über Faktor 10 feiner als bisher und damit auch für Messungen mit Laser-Lichtquellen zu gebrauchen. Das zweite ist ein Highend-Tristimulus dessen Messgenauigkeit bis hinunter zu 0,0006 Nit reicht und damit auch für OLED und HDR mehr als exakt arbeitet. Ich arbeite stets mit dem Klein Colorimeter das zuvor individuell mit der Farbgenauigkeit des Jeti Spektrometers abgeglichen wird.
Vergleich Spektrometer-Genauigkeit
Testbildgenerator Murideo SIX-G
SpectraCalCalMan 4
!!! Neues Mess- und Kalibriersystem !!!

Seit Anfang 2011 verwende ich das Calman-Messsystem in der maximalen Ausbaustufe "Commercial" zum Messen und

YOK
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Sakgoz79
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş