İletişim

contact

İletişim Bilgileri

Site kullanımı ile ilgili bir sorunuz olduğunda lütfen bizimle E-Mail ile temas kurunuz. Biz ürün satmıyoruz, satın almıyoruz. Site konseptine giren ürünleriniz için ücretsiz ilan verebilirsiniz. Diğer her türlü ürünlerinizi www.gittibu.com a girebilirsiniz.


TB İletişim

Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mh., Bora Sok. No:1 K12 34732 Kadıköy/İstanbul

www.audiophile.org    15. Başarılı Yıl


Not : Özel durumlar dışında telefon desteği vermiyoruz. Ürün satın almıyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurarak Email ile temas kurunuz.

Tüm sorularınıza cevap alamadınız mı?
Reklam Verme Avantajları

Ana sayfada üç ayrı yerde banner kiralama imkanınız bulunmaktadır. Orta alan kayan beyaz bant, ilanlar arasındaki orta kısım ve alt bölümdeki slider büyük alan.Üye olarak üye menüsünden Banner Ekle linkini tıklayarak kiralayabilirsiniz. Ana sayfadaki DoFollow linkiniz Google'da ilk sıralarda bulunmanızı sağlar.
Siteye banner verdiğinizde sadece bannerden gelecek kullanıcılar ile bağlı kalmazsınız. Real PR 6,8 değerimiz ile girişleriniz Google da birkaç saat içinde indekslenir, derhal görünmeye başlarsınız o nedenle kendi sitenizde yayınlayacağınız ilanlardan çok daha hızlı ve efektif bulunma şansı yakalarsınız. 

Vitrin, özellikli girişler ve koyu renk giriş bölümlerinden sürekli yararlanma ve hep üst bölümde olma şansınız olur. Bu sayede Google da diğer reklam verenlere göre de çok hızlı indekslenirsiniz. Sitemize yapacağınız girişler kendi sitenize göre çok daha üstte ve hızlı görünürler. Sitemize son girilen ilanlardan bir tanesini Google'da ararsanız, çok kısa zamanda indekslendiğini görürsünüz. 

Altyapımızda Türkiye'de fazla bilinmeyen algoritmalar kullanıyoruz, ilanlar ve görseller için dinamik bildirme uygulamaları geliştiriyoruz. 

Facebook ta Dünya'nın en büyük odyofil gurubuna sahibiz, yaklaşık 13.000 üyemiz var. Audiophile Network Facebook Odyofil Gurubu 

Özellikli ilanları ayrıca 27.000 kişi tarafından beğenilen Facebook sayfamızda, Audiophile.Org Facebook Takip Sayfası Twitter, Google+ da bazı ilanlarınızı paylaşarak satış şansını arttırıyoruz.