Ücretler

Sitede ilan girişi ücretsizdir. Sadece Firmalar, Haber-Kampanyalar bölümleri ücretlidir.

Ayrıca ana sayfada, kategori sayfasında yer alma, YENİ-FİYAT DÜŞTÜ-ACİL türünde öne çıkartma dopingleri ücretlidir.

İlan doping ücreti ödemesinde kredi kartı veya banka havalesi kullanılır. Bazı kullanıcılar web ortamında kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemiyor olabilirler. Bu modası geçmiş bir korkudur. Kurulduğumuz günden bu yana, uzun yıllardır tek bir şikayet dahi almadığımızı bilmenizi istiyoruz. Kart Bilgileriniz BDDK onaylı kuruluş tarafından güvenli SSL ortamında otomatik olarak alınmakta olup site yönetimi tarafından hiç bir şekilde görünmemekte, sitemizde izi kalmamaktadır.

Audiophile.org yönetimi kredi kartı bilgilerinizi hiç bir şekilde depo etmeyeceğini ve istediğiniz dışında kullanmayacağını beyan ve taahhüt eder. Satıcılarda belirtildiği gibi, listeledikleri ürünün niteliğinden tamamen kendileri sorumludurlar.Satıcılar, ürün listelerken Audiophile.org’ın kurallarına uyacaklarını önceden kabul etmiş sayılırlar. Audiophile.org’ın belirlediği Yasaklı Ürünler bölümü kapsamına giren ürün veya ürünleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri İlana girmemelidirler. Yukarıdaki durumlardan bir veya birkaç tanesinin olması sonucunda, Audiophile.org giriş yapılan ilanı silebilir ya da kullanıcının üyeliğini iptal edebilir.

Audiophile.Org Güvenli Elektronik Ticaret (GittiBu) Ücretleri

Audiophile Güvenli Ödeme (GittiBu) Hizmet Bedeli, satış işleminin başarı ile gerçekleşmesi durumunda (alıcının kargo ile gönderdiğiniz ürünü onayladığı), ürün satış fiyatınız üzerinden kesilen tutardır. Bu tutara vergi ve banka kesintileri dahildir. GittiBu ile kredi kartı ile Güvenli Ödeme servisimiz kullanıldığında satıcının eline geçecek tutarlar aşağıdadır. Hizmet bedeli alıcıdan değil sadece satıcıdan kesilmektedir. Ürün veya hizmet satış fiyatınızı belirlerken bu ücretleri dikkate almanızı rica ederiz. Bu fiyatlar WordCard örnek alınarak gösterilmiş olup diğer kartlara göre değişiklik gösterebilir. Satıcının hizmeti kullandığı zaman seçeceğini kredi kartı cinsi ve taksit sayısına göre elinize geçecek gerçek tutar size gösterilir.

Kullanıcının seçtiği kredi kartı cinsi ve taksit tutarına göre elinize geçecek net tutarlar giriş anında size dinamik olarak gösterilir. Satış rakamınızı belirlerken elinize geçecek bu tutarları göz önüne alınız .

Tip Süre Fiyat
.. 0 Gün 0 ₺
Ana Sayfada Görüntüleme 7 Gün 20 ₺
Ana Sayfada Görüntüleme 30 Gün 50 ₺
Anasayfa Banner 30 Gün 1000 ₺
Anasayfa Banner 365 Gün 7000 ₺
Blog 7 Gün 30 ₺
Blog 30 Gün 90 ₺
Fiyatı Düştü Etiketi 7 Gün 7 ₺
Fiyatı Düştü Etiketi 30 Gün 15 ₺
Güncellendi Etiketi 7 Gün 7 ₺
Güncellendi Etiketi 30 Gün 15 ₺
Blog | Haber, Kampanya 7 Gün 30 ₺
Blog | Haber, Kampanya 30 Gün 90 ₺
İlan Tarihi Güncelleme 0 Gün 30 ₺
Logo ve Slider Banner 30 Gün 500 ₺
Logo ve Slider Banner 365 Gün 4000 ₺
Sarı Çerçeve 7 Gün 20 ₺
Sarı Çerçeve 30 Gün 50 ₺
Blog | Satıcılar, İthalatçılar 7 Gün 300 ₺
Blog | Satıcılar, İthalatçılar 365 Gün 600 ₺
Yeni Etiketi 7 Gün 7 ₺
Yeni Etiketi 30 Gün 15 ₺
Yeni İlan 0 Gün 10 ₺


Tüm sorularınıza cevap alamadınız mı?