Ücretler

Sitede ilan girişi ücretsizdir. Sadece Firmalar, Haber-Kampanyalar bölümleri ücretlidir.

Ayrıca ana sayfada, kategori sayfasında yer alma, YENİ-FİYAT DÜŞTÜ-ACİL türünde öne çıkartma dopingleri ücretlidir.

İlan doping ücreti ödemesinde kredi kartı veya banka havalesi kullanılır. Bazı kullanıcılar web ortamında kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemiyor olabilirler. Bu modası geçmiş bir korkudur. Kurulduğumuz günden bu yana, uzun yıllardır tek bir şikayet dahi almadığımızı bilmenizi istiyoruz. Kart Bilgileriniz BDDK onaylı kuruluş tarafından güvenli SSL ortamında otomatik olarak alınmakta olup site yönetimi tarafından hiç bir şekilde görünmemekte, sitemizde izi kalmamaktadır.

Audiophile.org yönetimi kredi kartı bilgilerinizi hiç bir şekilde depo etmeyeceğini ve istediğiniz dışında kullanmayacağını beyan ve taahhüt eder. Satıcılarda belirtildiği gibi, listeledikleri ürünün niteliğinden tamamen kendileri sorumludurlar.Satıcılar, ürün listelerken Audiophile.org’ın kurallarına uyacaklarını önceden kabul etmiş sayılırlar. Audiophile.org’ın belirlediği Yasaklı Ürünler bölümü kapsamına giren ürün veya ürünleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri İlana girmemelidirler. Yukarıdaki durumlardan bir veya birkaç tanesinin olması sonucunda, Audiophile.org giriş yapılan ilanı silebilir ya da kullanıcının üyeliğini iptal edebilir.

Audiophile.Org Güvenli Elektronik Ticaret (GittiBu) Ücretleri

Audiophile Güvenli Ödeme (GittiBu) Hizmet Bedeli, satış işleminin başarı ile gerçekleşmesi durumunda (alıcının kargo ile gönderdiğiniz ürünü onayladığı), ürün satış fiyatınız üzerinden kesilen tutardır. Bu tutara vergi ve banka kesintileri dahildir. GittiBu ile kredi kartı ile Güvenli Ödeme servisimiz kullanıldığında satıcının eline geçecek tutarlar aşağıdadır. Hizmet bedeli alıcıdan değil sadece satıcıdan kesilmektedir. Ürün veya hizmet satış fiyatınızı belirlerken bu ücretleri dikkate almanızı rica ederiz. Bu fiyatlar WordCard örnek alınarak gösterilmiş olup diğer kartlara göre değişiklik gösterebilir. Satıcının hizmeti kullandığı zaman seçeceğini kredi kartı cinsi ve taksit sayısına göre elinize geçecek gerçek tutar size gösterilir.

Kullanıcının seçtiği kredi kartı cinsi ve taksit tutarına göre elinize geçecek net tutarlar giriş anında size dinamik olarak gösterilir. Satış rakamınızı belirlerken elinize geçecek bu tutarları göz önüne alınız .

Tip Süre Fiyat
.. 0 Gün 0 ₺
Ana Sayfada Görüntüleme 7 Gün 100 ₺
Ana Sayfada Görüntüleme 30 Gün 200 ₺
Anasayfa Banner 30 Gün 2000 ₺
Anasayfa Banner 365 Gün 12000 ₺
Blog 7 Gün 100 ₺
Blog 30 Gün 200 ₺
Fiyatı Düştü Etiketi 7 Gün 30 ₺
Fiyatı Düştü Etiketi 30 Gün 60 ₺
Güncellendi Etiketi 7 Gün 30 ₺
Güncellendi Etiketi 30 Gün 60 ₺
Blog | Haber, Kampanya 7 Gün 100 ₺
Blog | Haber, Kampanya 30 Gün 200 ₺
İlan Tarihi Güncelleme 0 Gün 100 ₺
Logo ve Slider Banner 30 Gün 1000 ₺
Logo ve Slider Banner 365 Gün 8000 ₺
Sarı Çerçeve 7 Gün 80 ₺
Sarı Çerçeve 30 Gün 140 ₺
Blog | Satıcılar, İthalatçılar 7 Gün 600 ₺
Blog | Satıcılar, İthalatçılar 365 Gün 1200 ₺
Yeni Etiketi 7 Gün 30 ₺
Yeni Etiketi 30 Gün 60 ₺
Yeni İlan 0 Gün 50 ₺


Tüm sorularınıza cevap alamadınız mı?