Satıcılar, İthalatçılar

Satıcılar, İthalatçılar kategorisine ait (0 kayıt bulundu)
Satıcılar, İthalatçılar Ekle

ID No: #870
30.11.2018 14:19

Can Hi-Fi

Gold note ph-10 referans pikap pre amplisi stoklarımıza girmiştir.

H-10, EQ EĞRİLERİ, YÜK ve KAZANÇ ayarları gibi eşsiz özellikler sunan ultra becerikli bir fono preampli: Kaliteli bobinler, kapasitörler ve rezistanslar kullanılarak işlenmiş tam analog tasarıma sahip bir ürün.

PH-10, bir mikro SD flaş belleğe yüklenmiş ve masaüstü bilgisayarla kolaylıkla güncellenebilen özel aygıt yazılımımız vasıtasıyla işlevler arasında seçim imkanı sunan sofistike bir mikro-kontrolörün kullanıldığı bir düğme ve ekran ile kumanda edilmektedir. Net ve saf sesin garanti altına alınabilmesi için mikro-kontrolör ses sinyal yolundan ayrık ve bağımsızdır.

Kollar bağlandığında, PH-10, herhangi bir MM veya MC kartuşun çıkış düzeyiyle birebir eşleşme sağlanabilmesi açısından 4 farklı KAZANÇ düzeyine göre ayarlanabilir [-3dB, 0dB, +3dB, 6dB]

Mükemmel kurulum 9 farklı YÜK seçeneği sayesinde garantilenmektedir [10Ω, 22Ω, 47Ω, 100Ω, 220Ω, 470Ω, 1000Ω, 22KΩ, 47KΩ]. Bu seçenekler preamplinin çok farklı ve çeşitli kartuşlarla çabucak ve kolaylıkla kullanabilmesi imkânını sunmaktadır.

TUTKU VE TEKNOLOJİNİN GÜCÜYLE İTALYA’DA ELLE ŞEKİLLENDİRİLDİ

PH-10’un sırrı nedir?

PH-10’un her bir parçasını bir tasarlıyor, el ustalığıyla işliyor ve monte ediyoruz!

Tüm PH-10’lar, kusursuz bir müzik geriçalımını mümkün kılan birinci sınıf bileşenlerle İtalya’da el işçiliğiyle üretilmektedir.

Cihazın kalitesi tüm üretim sürecinin başından sonuna en üst standartların uygulanmasından gelmektedir: CNC işlemesinde, montaja ve son olarak PC’deki elektronik testlere kadar…

2 AYRI GİRİŞ

Preamplinin iki ayrı RCA girişi olması sayesinde ilk farklı pikap kolu bağlamak ve her bir kartuş için bağımsız şekilde ayar yapmak mümkündür.

4 KAZANÇ SEÇENEĞİ

PH-10 4 adet KAZANÇ düzeyi seçeneği sunmaktadır: -3dB, 0dB, +3dB, +6dB. MM ve Mc kartuşların çıkış düzeylerine göre hassas bir ayar yapmak mümkündür.  

9 YÜK SEÇENEĞİ

9 farklı yük seçeneği sayesinde (10Ω, 22Ω, 47Ω, 100Ω, 220Ω, 470Ω, 1000Ω, 22KΩ, 47KΩ) kusursuz eşleştirme.

6 EQ EĞRİSİ

En iyi plak deneyimi için doğru EQ eğrisini seçin: RIAA, DECCA-LONDON or AMERICAN-CBS-COLUMBIA

EKRAN VE DÜĞME

SKC, bir TFT ekranla birleştirilmiş eşsiz bir teknoloji olup, tek bir düğmeyi çevirerek işlevleri çabucak kumanda etmeyi sağlayan bir özelliktir.

ZARİF VE İŞLEVSEL

İşlenmiş sert alüminyumdan yapılmış olan kabuk gövdesi frekans rezonansının düşük olmasını sağlar, geribildirim titreşimlerini kontrol altına alır ve manyetik alanın durağanlaşmasını sağlar.