Sahibinden satılık yeni ya da ikinci el müzik setleri Ücretsiz giriş, doğru fiyat, hızlı satış şansı

Ücretler

İlan Giriş ücreti, satışa ürün koymak ya da tanıtım yapmak için belirli fiyat aralıklarına göre hesaplanan ürün sergileme ücretidir. Bu ücretin iadesi yoktur.İş bu portalın belirli kategorileri ücretli, belirli kategorileri ise ücretsizdir. Ayrıca "Vitrin-Koyu Yazı-Özellikli Giriş" gibi ilanı ön plana çıkartan ve satış şansını kolaylaştıran özellikler ücretlidir. Ücretli olan bu özelliklerden yararlanmak isteyen sayın kullanıcı, bu sayfada belirtilen fiyatlara bakarak arzu ettiği tutarda “PAKET” (PEŞİN ÖDEME) satın alarak portalın ücretli bu bölümlerinde kullanır.Kullanıcının satın almış olduğu paket cari hesabına alacak kaydedilir ve kullanım yaptıkça cari hesaptan düşülür. Paketlerin geçerliliği 5 (Beş) yıl’dır. Beş yıl boyunca kullanılmamış paketler geçerliliğini yitirir.

İlan Giriş ücreti ödemesinde kredi kartı veya PayPal kullanılır. Bazı kullanıcılar web ortamında kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemiyor olabilirler. Bu modası geçmiş bir korkudur. Kurulduğumuz günden bu yana, uzun yıllardır tek bir şikayet dahi almadığımızı bilmenizi istiyoruz. Kart Bilgileriniz Garanti Bankası tarafından güvenli SSL ortamında otomatik olarak alınmakta olup site yönetimi tarafından hiç bir şekilde görünmemekte, sitemizde izi kalmamaktadır.

Audiophile.org yönetimi kredi kartı bilgilerinizi hiç bir şekilde depo etmeyeceğini ve istediğiniz dışında kullanmayacağını beyan ve taahhüt eder. Satıcılarda belirtildiği gibi, listeledikleri ürünün niteliğinden tamamen kendileri sorumludurlar.Satıcılar, ürün listelerken Audiophile.org’ın kurallarına uyacaklarını önceden kabul etmiş sayılırlar. Audiophile.org’ın belirlediği Yasaklı Ürünler bölümü kapsamına giren ürün veya ürünleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri İlana girmemelidirler. Yukarıdaki durumlardan bir veya birkaç tanesinin olması sonucunda, Audiophile.org giriş yapılan ilanı silebilir ya da kullanıcının üyeliğini iptal edebilir.

TİP
ADI
SÜRE
ZAMAN BİRİMİ
FİYAT
Ana Sayfada Görüntülensin
1 Hafta
1
Hafta
15,00 ₺
Ana Sayfada Görüntülensin
1 Ay
1
Ay
30,00 ₺
Kategori Sayfasında Görüntülensin
1 Hafta
1
Hafta
10,00 ₺
Kategori Sayfasında Görüntülensin
1 Ay
1
Ay
20,00 ₺
Yeni
1 Hafta
1
Hafta
5,00 ₺
Yeni
1 Ay
1
Ay
10,00 ₺
Fiyatı Düştü
1 Hafta
1
Hafta
5,00 ₺
Fiyatı Düştü
1 Ay
1
Ay
10,00 ₺
Acil
1 Hafta
1
Hafta
5,00 ₺
Acil
1 Ay
1
Ay
10,00 ₺
Sarı Çerçeve
1 Hafta
1
Hafta
10,00 ₺
Sarı Çerçeve
1 Ay
1
Ay
20,00 ₺
Blog
1 Hafta
1
Hafta
15,00 ₺
Blog
1 Ay
1
Ay
30,00 ₺
Ana sayfa banner
Aylık
1
Aylık
300,00 ₺
Ana sayfa banner
Haftalık
1
Haftalık
100,00 ₺
Logo banner
Aylık
1
Aylık
250,00 ₺
Logo banner
Yıllık
1
Yıllık
2.500,00 ₺

Audiophile.Org Güvenli Elektronik Ticaret(BeniOde) Ücretleri

Audiophile Güvenli Ödeme (BeniOde) Hizmet Bedeli, satış işleminin başarı ile gerçekleşmesi durumunda (alıcının kargo ile gönderdiğiniz ürünü onayladığı), ürün satış fiyatınız üzerinden kesilen tutardır. Bu tutara vergi ve banka kesintileri dahildir. BeniOde ile kredi kartı ile Güvenli Ödeme servisimiz kullanıldığında satıcının eline geçecek tutarlar aşağıdadır. Hizmet bedeli alıcıdan değil sadece satıcıdan kesilmektedir. Ürün veya hizmet satış fiyatınızı belirlerken bu ücretleri dikkate almanızı rica ederiz. Bu fiyatlar WordCard örnek alınarak gösterilmiş olup diğer kartlara göre değişiklik gösterebilir. Satıcının hizmeti kullandığı zaman seçeceğini kredi kartı cinsi ve taksit sayısına göre elinize geçecek gerçek tutar size gösterilir.

Tüm sorularınıza cevap alamadınız mı ?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.