Bu İlan Onay Sürecindedir

T+a power plant cd player black

19750 TL 7.250TL
Ürün ID:
42208
İlan Tarihi:
28.01.2021

Kategori:

CD,DVD Okuyucu

Durum:
4/5
Marka:
T+a
Model:
Powerplant
Beğeni:
0
Görüntüleme:
5571
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Evet
Teslimatı/Kumandası:
Var
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

Fiyat perfomans olarak alınabilcek en analog cd playerlerin başında geliyor.Kendi orginal kutusu manuelleri vardır. ayrıca özel metal kumanda alınmıştır can hifiden içinden kumanda çıkmamaktadır.Çok analog sakin derin detaylı sunumu vardır.  modeli CD çalıcının temel teknik özelliklerini daha mütevazi bir şasi üzerinde sunan E Serisi CD Player Power Plant için ideal bir partnerdir. Aynı yüksek performanslı T+A özel tasarımı yükleyici mekanizma ve servo bileşenleri bu ürünü kendi fiyat kategorisinde rakipsiz kılmaya yeterli. 
En yüksek kaliteli Burr-Brown current mode DAC çiplerinin dual differential mono topolojisinde kullanıldığı CD Player kendinden kat kat pahalı iddialı CD çalıcılarla rahatlıkla boy ölçüşebilecek ses kalitesine sahiptir.
CD yükleme ve çalma mekanizması T+A referans CD çalıcısı  modeli ile tamamen aynı. Ultra düşük toleranslı bu mekanizma belki de Avrupa'da üretilen en gelişmiş örnektir. Bütünüyle T+A mühendisleri tarafından özgün olarak tasarlanmış bu bölüm uçak mühendisliği ve efsanevi Japon Mabuchi ultra kaliteli motorlarından da yararlanıyor. Bu sayede CD dinlerken mümkün olan en düşük mekanik kayıplara ulaşılmış durumda.
İki Kanala ait tüm devreler ta güç kaynağına dek bütünüyle mekanik ve elektriksel olarak ayrılmıştır. Bu da bu tasarım harikasına inanılmaz bir zamansal sahne yeteneği sağlar. En karmaşık senfonik orkestra yerleşimlerinde bile tüm müzisyenler elinizi uzatsanız dokunabileceğiniz gibi yeniden yaratılmaktadır. Gerçek iki kanal stereo CD player ile aslına en uygun biçimde sunulur.
Günümüzde üretilen en yüksek kaliteli D/A çeviriciler, patentli özel algotirmalar ve özel tasarım sanat harikası yeniden zamanlama devresi ile bu fiyat mertebesinde elde edilebilecek en düşük harmonik distorsiyon, en yüksek ses/gürültü oranı, zaman kayması ve jitter garanti altında.
Eğer sisteminide bir de  entegre amplifikatör var ise CD Player'ı E-Link bus üzerinden tek uzaktan kumanda ile kolayca yönetebilirsiniz..
Ayrıca, dilerseniz dijital volüm ve ton kontrollerini de devreye alarak aktif hoparlörlerinize doğrudan bağlanabilir veya bir preampli kullanmaksızın güç amplilerinizi doğrudan sürebilirsiniz.
A'dan Z'ye Almanya'da tasarlanıp elde üretilen E Series CD Player başka hiçbir rakip üründe bulamayacağınız düzeyde müzik performansını herkesin erişebileceği bir fiyatla evinize getiriyor. Üstelik hiçbir önemli bileşenden taviz vermeden...
Dinlediğinizde bize hak vereceksiniz.

sorunsuz çiziksiz tamirsizdir.
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Blue19
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Kadıköy