Bu İlan Pasiftir

Ear 834 l - mm fono katı vardır-deluxe versiyonudur

0 TL 49.000TL
Ürün ID:
43270
İlan Tarihi:
18.08.2022

Kategori:

Lambalı Amfiler

Durum:
4/5
Marka:
Ear
Model:
834 l
Beğeni:
1
Görüntüleme:
2388
Takas:
Hayır
Pazarlık:
Hayır
Kutusu:
Hayır
Teslimatı/Kumandası:
Yok
Kargo:
Diğer
Gönd. Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Maliyeti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kullanıcı Profili:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

İstenirse Ear 890 power amp ile takım olarak verilebilir.

üzerindeki lambalar şöyledir

RCA JAN 5751 Black Plates, mil. spec. NOS (phono katında)

- Matched Pair of Siemens 5814A, NOS 
herbies audiolab  Threaded Stud Glider sessizleştirme ayakları

Hat seviyesi preamplifikatörü. Beş hat girişi artı mm fono devresi. Lüks krom versiyonudur.

EAR 834L hat preamplifikatörü, herhangi bir yüksek kaliteli kaynak veya güç amplifikatörünü tamamlamak üzere tasarlanmıştır.

Beş adede kadar hat girişi için olanaklara sahiptir ve toplam altı giriş yapan gerçek bir bant izleme devresi sunar. Panele monte edilmiş bir güç anahtarının yanı sıra yüksek kaliteli bir ses kontrolü de takılmıştır. Giriş ve çıkış terminalleri altın kaplamadır.

Tim de Paravicini tarafından her zamanki sağlam tarzında tasarlanan EAR 834L, ister analog ister dijitale yönelmiş olsun, herhangi bir üst düzey sistem için mükemmel bir seçimdir. Elektronik mimarisi minimalisttir, böylece mutlak minimum ses bozulması gerçekleşir. Klasik bir 'de Paravicini devresi' içinde düzenlenmiş üç adet çift triyot valf vardır. Giriş devresine özel önem verilmiştir. Tüm girişler, uzun kontrol milleri tarafından uzaktan çalıştırılan seçici anahtarlarla aynı devre kartı üzerinde, şasinin arkasındadır.

Güç kaynağı benzersiz bir düzenlemedir; yüksek kaliteli bir toridal transformatör, düşük gerilimli (LT) ısıtıcı akımını ve yüksek gerilimli (HT) anot gerilimini sağlayan bir çift DC güç kaynağını besler. Bir preamplifikatörde, hem HT hem de LT kaynaklarının saf DC olması ve AC dalgalanmasından arınmış olması çok önemlidir. Bu, sadece bu preamplifikatörde değil, tüm EAR ürünlerinde geçerlidir.

Preamplifikatör, herhangi bir güç amplifikatörü, transistör veya valf için fazlasıyla yeterli çıkışa sahiptir ve uzun ara bağlantı kablolarını uzaktaki güç amplifikatörlerine sürmek için idealdir.

Deluxe, bi-amping sistemlerini kolaylaştırmak için ekstra çıkışlara sahip, üstün bir krom ve altın kaplama ile Classic'in teknik özelliklerini temel alır.

kusursuz yeni gibi . mm phono katı vardır
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Todor
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Kadıköy