Yazılar, Makaleler

Yazılar, Makaleler kategorisine ait (40 kayıt bulundu)
Yazılar, Makaleler Ekle

ID No: #1234
23.11.2022 10:46

Moderator

Youtube Video Dönüştürücü- ONLINE VIDEO CONVERTER

Youtube Video Dönüştürücü- ONLINE VIDEO CONVERTER

 

Son dönemlerde Youtube ile hem keyfi hem de mecburi ihtiyaçlarımızı karşıladığımız için Youtube  hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Youtube ile müzik dinleyebilir, video – müzik klibi- film- dizi ve çeşitli TV showları- izleyebiliriz. Bütün bunları online yapabileceğimiz gibi içerikleri indirerek de bu hizmetten yararlanabiliriz. Youtube mp3 hizmetinden ücretsiz ve keyifli bir şekilde fayda sağlamamız mümkün.

 

Peki Youtube’dan nasıl mp3 indirebiliriz?

 

  1. İlk olarak işaret edilen bölüme indirmek istediğiniz videonun URL'sini girin.

YouTube'da indirmek istediğiniz videoyu seçtikten sonra URL'sini alın ve indirme aracını açıp videosunun linkini ilgili yere kopyalayın.

 

  1. Sonraki aşamada istediğiniz formatı belirlemelisiniz.

 

MP3 dosyanızı ücretsiz olarak indirebilmenizin yanı sıra alabileceğiniz ekstra hizmetler de var tabi ki. İster Android ister Mac, Windows ya da iPhone kullanıcısı olun, OVC Youtube dönüştürücü tüm cihazlarda uyumludur ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sınırsız indirme imkanıyla birlikte herhangi bir şekilde üyelik ya da kayıt gibi işlemlere gerek kalmadan hizmetten yararlanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde video indirmek istediğinizde, sadece dinlemek değil izlemek de istiyorsanız o zaman MP4 seçeneğinden de yararlanma şansınız var. Online video converter ile sitemizi rahatça ve kolayca kullanabilir, videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Başka herhangi bir uygulamaya ya da programa gerek kalmadan MP4 videolarını indirebilirsiniz.Nasıl mı indirebilirsiniz? Eğer dosyayı sadece ses olarak indirmek istiyorsanız MP3 formatına tıklayın.

  1. Bundan sonra da dönüştüre tıklamalısınız.

Görselde işaret edilen yere tıklamak Youtube’da bulunan video dosyasını (mp4) ses dosyasına (mp3) dönüştürecektir.

 

  1. Video kaydetmeyi bitirmek için İndir dokunun. Tamamlandı! Son olarak da kaydetmek için indir butonuna tıklayın ve tamamdır! MP3 dosyanızı keyifle dinleyebilirsiniz.

ÇEVRİMİÇİ VİDEO NASIL DÖNÜŞTÜRÜLÜR?

 1 Dönüştürmek istediğiniz videonun URL’sini gördüğünüz bölüme yapıştırın.

Çevrimiçi videonuzun linkini kopyalayıp yine işaretle gösterilen yere yapıştırın.

 

2 Daha sonra neye dönüştürmek istiyorsanız onu seçmelisiniz.

Unutmayın ki sadece ses dosyası istiyorsanız mp3, video halinde bir dosya istiyorsanız mp4 seçeneğini seçmeniz gerekir.

  1. İşlemi başlatmak için Convert ya da Dönüştür butonuna basın.

Videoyu dönüştürmek için tıklayın ve son aşama…Videonuzu cihazınıza kaydetmek için son adım!

 

Dönüştürdüğünüz mp4 dosyasını cihazınıza kaydetmek için indir butonuna tıklamanız yeterli.Bunlar yeterli mi? Tabi ki değil. Sitemizi sadece Youtube ses ya da video dosyalarını indirmek için değil; aynı zamanda TikTok, Instagram, Twitter, Facebook, Music Downloader gibi uygulamalardan içerikler indirmek için de kullanabilirsiniz. Mp3 ve mp4 dosyalarınızı daha önce de belirttiğimiz gibi en yüksek kalitede, ücretsiz, basit adımlarla indirme şansınız var.

Aklınızda hala soru işaretleri mi var?

Merak edilenler arasından cevap bulabileceğiniz birkaç bilgiyi daha paylaşabiliriz. İlk olarak dediğimiz gibi websitemizi ücretsiz kullanabilmenizin yanı sıra, herhangi bir sınırlaması da yoktur. Dilediğiniz sayıda dosyayı istediğiniz formatta indirebilirsiniz.

Aynı zamanda indirme işlemini adım adım gösterdik fakat zaman konusunda da olabilecek en kısa sürede dosyalarınıza erişebilirsiniz. Videonun boyutuna göre indirme süresi değişse de genel olarak ortalama beş dakikalık bir videoyu bir dakika gibi bir sürede dosyanızı indirmiş olursunuz. Fakat bu tabi ki sitenin yoğunluğuna ve internetinizin hızına göre de değişkenlik gösterebilir.

Bununla birlikte bütün cihazlarda çalışmasına ek olarak tüm uzantıları da destekler. Bu konuda da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Eğer internetinizde online bir şey dinlemek ya da izlemek sizin için zorsa, indirme seçeneğini aklınızdan çıkarmayın!

Youtube Video Dönüştürücü- ONLINE VIDEO CONVERTER